We wtorek 4.12.2018 odbyło się przedświąteczne spotkanie Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Wspaniały czas przy świątecznie przybranym stole, przy którym wspominamy cały rok wspólnych działań, spotkań, plenerów… snujemy plany…i cieszymy się pasją, która emanuje w sercach każdego z nas….
Każdy został obdarowany świątecznymi życzeniami, które z niecierpliwością czekają spełnienia.

WIGILIA ZTF 04.12.2018

  • PLENER I WARSZTATY ZTF »
  • II SPOTKANIE INTEGRACVYJNE ZTF - W dniach 4-6 XI 2016 r. w miejscowości Wilcze odbył się II-gi integracyjny wyjazd ZTF. Miejscowość położona nad jeziorem i pośród lasów zapewniła wyjątkowy klimat. Było miło, ciekawie, edukacyjnie oraz jesiennie kolorowo. Na spotkaniu integracyjnym oprócz rozmów po świt w blasku ogniska i przy dźwiękach gitary odbyły się również warsztaty tematyczne, które prowadzili: - Dariusz Małkowski, Remigiusz Najdek i Elżbieta Przybyła - Szpakowska -Jak pracować z Modelką/Modelem- Małgorzata Chomont - warsztaty fotografii pejzażowej; - Elżbieta Przybyła-Szpakowska - warsztaty fotografii portretowej w plenerze; - Remigiusz Najdek - Mieszanie światła błyskowego z zastanym - Daniel Olszewski - Czy zwykły laptop wystarczy do obróbki cyfrowej. O pełną atrakcji atmosferę szczególnie dbały Marta Ponikowska i Joanna Dąbrowska, które przygotowały na każdy dzień ciekawe zabawy i konkursy. Następne spotkanie już za rok :)

Fotorelacje i zdjęcia z plenerów ZTF realizowanych w ramach zespołów twórczych, znajdują się w zakładce: ZESPOŁY TWÓRCZE –plenery.